O Nas

NASZA HISTORIA

Firma MTM Digital tworzy i sprzedaje oprogramowanie dla budownictwa, w tym przede wszystkim programy do kosztorysowania i świadczy usługi informatyczne. Od 2010 roku zajmujemy się także sieciami teleinformatycznymi i systemami zabezpieczeń: alarmy, kontrola dostępu. Na rynku jesteśmy obecni od 1994 roku.

Głównym kierunkiem naszej działalności jest produkcja, sprzedaż i obsługa techniczna programów kosztorysowych: EDBUD Kosztorys i Fobos WKI. Naszym flagowym produktem jest program kosztorysujący EDBUD Kosztorys. Jest on częścią pakietu programów dla budownictwa EDBUD, w którego skład, oprócz programu do kosztorysowania robót, wchodzą programy do rysowania, tworzenia przedmiarów, fakturowania, zarządzania bazą kontaktów i archiwizacji dokumentów.


Program komputerowy Edbud przeznaczony jest do tworzenia przedmiarów, kosztorysów i wycen, zarówno tych szczegółowych, jak i uproszczonych. EDBUD Kosztorys to już trzecia generacja tego oprogramowania, wcześniej były to programy do kosztorysów Budownictwo, EDBUD 2.0.

SZYBKA WYSYŁKA

DOBRE CENY

BOGATA OFERTA

W 2004 roku

podjęliśmy dodatkowo działalność dystrybutorską. Uruchomiliśmy sklep – Oprogramowanie dla budownictwa www.programy.waw.pl, w którym oferujemy programy komputerowe dla budownictwa i do zarządzania firmą, branżowe książki i publikacje, cenniki do kosztorysowania. Oprócz programów do tworzenia kosztorysów i przedmiarów, znajdą tam Państwo zarówno programy do projektowania 2D i 3D, tworzenia harmonogramów, świadectw i certyfikatów energetycznych, pomiarów elektrycznych, przeglądów i kontroli budynków, planów bioz, specyfikacji technicznych, jak i programy do prowadzenia firmy: do fakturowania, księgowe, magazynowe, systemy antywirusowe. W naszej księgarni budowlanej znajdą Państwo wiele książek, publikacji i broszur dotyczących budownictwa, uprawnień budowlanych i procesu kosztorysowania. Mamy także bogatą ofertę baz cenowych do kosztorysowania. Są to zarówno ceny materiałów i sprzętu, jak i biuletyny cen robót, wskaźniki cenowe. Cenniki dostępne są w formie ksiązkowej i na płytach CD.

W 2005 roku

powstał nasz kolejny produkt – FOBOS WKI. Program służy do obliczania Wartości Kosztorysowej Inwestycji (WKI), sporządzania kosztorysów inwestorskich i ofertowych metodą uproszczoną, obliczania wartości planowanych kosztów robót budowlanych i prac projektowych, a także do sporządzania wszelkiego rodzaju wycen metodą uproszczoną opartą na rynkowych cenach jednostkowych, wskaźnikach cen. Program daje też możliwość obliczania stopnia zużycia obiektów i nieruchomości, co przydatne jest przede wszystkim dla rzeczoznawców majątkowych.

W 2010 roku

rozszerzyliśmy ofertę o usługi z zakresu instalacji, modernizacji i pomiarów sieci strukturalnych. Pracujemy na systemach takich producentów jak: ADC Krone, Emiter, Legrand, BKT Elektronik. Pomiarów dokonujemy miernikiem amerykańskiej firmy IDEAL Industries – LanTEK II dla kategorii 5/5E6/6A/7/7A oraz klas ISO-D/E/Ea/F/Fa.

Od 2013 roku

nasze usługi rozszerzyliśmy o projektowanie i montaż systemów alarmowych oraz montaż systemów zabezpieczeń:
  • kontrola dostępu
  • telewizja dozorowa CCTV
  • systemy sygnalizacji pożaru
  • systemy sygnalizacji włamania i napadu.

W 2014 roku

uzyskaliśmy uprawnienia kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego. Dodatkowo w wyniku podpisania umowy z firmą G Data Software Sp. z o.o., do sprzedaży wprowadziliśmy programy antywirusowe i internet security G Data. G Data ANTIVIRUS to podstawowe zabezpieczenie przed wirusami i innymi zagrożeniami z sieci. Oprogramowanie zapewnia najlepszą możliwą ochronę przed wirusami oraz chroni Twoje transakcje bankowe i zakupy online. Z antywirusem od G Data żadne cyfrowe niebezpieczeństwo nie będzie już groźne

NASZE OSIĄGNIĘCIA

Dlaczego warto nas wybrać?

Brązowy Medal - Lubelskie Targi Budowlane L U B D O M - program kosztorysujący EDBUD
Brązowy Medal - Międzynarodowe Targi Oprogramowania S O F T A R G Katowice - program EDBUD Kosztorys
Wyróżnienie - Targi Budownictwa G R Y F - B U D Bydgoszcz - zintegrowany pakiet programów dla budownictwa EDBUD 3.0
Wyróżnienie - Międzynarodowe Targi Oprogramowania S O F T A R G Katowice - system EDBUD 3.0
Nasze programy zostały docenione przez specjalistów z branży i wielokrotnie nagradzane
Wyróżnienie - Międzynarodowe Targi Budownictwa O L B U D Olsztyn - system EDBUD 3.0
Wyróżnienie - Międzynarodowe Targi Budownictwa T A R G B U D Katowice - program kosztorysujący EDBUD
Wyróżnienie - Międzynarodowe Targi Budownictwa T A R B U D Wrocław - program kosztorysujący EDBUD
Wyróżnienie CHIP TIP " ... EDBUD to niewątpliwie najlepszy program na rynku."